صنایع بطری ها

 

     استفاده از نوشیدنی ها در بسته بندی های متنوع، قوطی های فلزی، شیشه ای و پلاستیکی برای ما امری عادی به نظر می رسه؛ اما اینکه برای حفظ سلامت باید از چه بسته بندی هایی و در چه شرایطی استفاده بشه نیاز به آگاهی و شناخت مصرف کننده دارد. برای تولید بطری نوشیدنی ها ابتدا مواد اولیه از طریق مکش وارد دستگاه های مخصوص خود می شوند و بعد رطوبت اونها توسط دستگاه گرفته می شه. برای بالا بردن سطح کیفیت مواد در دمایی حدود 180 درجه سانتی گراد قرار می گیرند. در ادامه حرارت دستگاه به 280 درجه ی سانتی گراد می رسد. در صورتی که قرار باشه بطری ها در رنگ بندی های مختلف تولید بشه از رنگ دانه هایی که اصطلاحا بهش مستربچ می گند، استفاده می کنند. توجه و دقت در انتخاب بطری ها برای تولید کننده های نوشیدنی های مختلف اهمیت زیادی داره؛ چرا که سلامت و نگه داری بسیاری از نوشیدنی ها به فرایند تولید و فرایند و عملکرد درست این بطری ها بستگی داره.

     امروزه بسته‌بندی بطری صرفاً بکارگیری یک محفظه‌ی زیبا برای نگهداری از مایع نیست بلکه این فرایند شامل طراحی بسته‌بندی جذابی است که مصرف‌کنندگان را به استفاده و لذت بردن از محصول ترغیب کرده و فرایند برندسازی را تقویت می‌کند. آشنایی با گرایش‌های امروزی بسته‌بندی بطری، چه برای بطری‌های پلاستیکی و چه شیشه‌ای، شما را با ایده‌هایی آشنا می‌کند که بازار هدف‌تان را برای خرید نوشیدنی شما مشتاق ‌خواهد کرد.

کودک‌پسند
     امروزه طراحی‌ بطری‌های رنگی بیش از هر زمان دیگری، کودکان و قوای تخیل آنها را جذب می‌کند. شرکت اپی درینکز (Appy Drinks) در بسته‌بندی یکی از بطری‌های خود، به منظور جلب توجه کودکان، از شخصیت‌های معروف شبکه تلویزیونی نیکلودئون استفاده کرده است. این بطری توسط تلفن‌های همراه هوشمند قابل اسکن است؛ به این ترتیب کودکان می‌توانند شخصیت‌های نیکلودئون را دانلود کرده و از آنها در تصاویری که با تلفن‌های خود می‌اندازند، استفاده کنند. یکی دیگر از روند‌های بسته‌بندی کودک‌پسند، تولید بطری‌ با سایز کوچک است تا کودکان بتوانند این بطری‌های را به راحتی در دستان خود جای دهند.

یک تیر و دو نشان
     تولید بطری متناسب با دو کاربری، روند جدیدی در صنعت بسته‌بندی بطری است. برای نمونه، یک شرکت آمریکایی، به تازگی بطری‌هایی را طراحی کرده است که شامل دو بخش بوده و بخش خارجی بطری به سادگی به عنوان لیوان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این بطری پلاستیکی بیشتر مناسب ورزشگاه‌ها و کنسرت‌ها است که با توجه به ازدحام جمعیت نمی‌توان از لیوان‌های شیشه‌ای استفاده کرد. یکی دیگر از گرایش‌های رو به رشد، تولید بطری‌های آب معدنی به گونه‌ای است که بتوان بعد از نوشیدن آب، بطری را تا کرده و آن را در داخل کیف قرار داد. این بطری‌ها می‌توانند دوباره مورد استفاده قرار گرفته و با مایعات مختلف پر شوند، به این ترتیب با مشاهده این بطری و لوگوی آن توسط سایر افراد، فرصتی برای تبلیغ در اختیار تولیدکننده قرار می‌گیرد.

بسته‌بندی پایدار
     امروزه شرکت‌ها برای تولید بطری از چسب پلاستیک کمتری استفاده می‌کنند. برای تولید بطری‌های آب معدنی، در کنار پلاستیک از کاغذ استفاده می‌شود، تا میزان پلاستیک به حداقل برسد. این گرایش به صورت خاص در زمینه فروش بطری‌های آب اهمیت می‌یابد، از آنجایی که مشتریان در زمان خرید بطری‌های پلاستیکی با بسته‌بندی مناسب محیط‌ زیست، کمتر احساس گناه می‌کنند. به گزارش وب سایت بِوِریج‌دیلی، شرکت‌های دیگر نیز به دنبال بکارگیری بسته‌بندی‌هایی هستند که ارگانیک بوده و در عین حال از لحاظ اقتصادی به صرفه باشند. برای مثال، شرکت پپسی برای تولید یکی از بطری‌های جدید خود به صورت کامل از محصولات گیاهی استفاده کرده است.

تولید بطری با برچسب کمتر
     حذف لیبل و برچسب از بطری‌ها و حک کردن ترکیبات و ارزش غذایی محصول گرایش جدیدی در بسته‌بندی بطری است. یک شرکت فرانسوی اولین بطری آب معدنی را تولید کرده است که به جای استفاده از برچسب کاغذی، اطلاعات محصول را روی بطری حک کرده است. صرف نظر از شیوه برچسب‌زنی متفاوت، شکل ظاهری این بطری مثلث شکل است و در قفسه‌ فروشگاه‌ها از سایر بطری‌ها متمایز است.

    صنایع ایران با وجود كادر مهندسي بسيار قوي ،‌تجهيزات توليدي تخصصي و انحصاري ، تعهد و التزام پرسنل و مديريت شركت به امر كيفيت و تحويل به موقع ، همكاري با توليد كنندگان معتبر داخلی ، وجود شبكه گسترده فروش و خدمات باعث گرديد اين شركت در مدت فعاليت چند ساله خود در زمینه های زیر سر بلند از انجام كليه سفارشات در يافتي ، نامي نيك از تلاش صنعتگر ايراني در صنایع داخلی بر جاي بگذارد.

 

     - ارائه خدمات مشاوره در زمینه های  مختلف صنایع ( برندینگ, طراحی لوگو, چاپ و تبلیقات )

     - مطالعات مکان یابی و مطالعات بازارهای هدف صنایع

     - مطالعات امکان سنجی و طرحهای توجیهی صنایع

     - طراحی و احداث واحدهای صنایع ( تاسیسات و ابنیه )

     - اصلاح, ارتقاء و تامین تجهیزات و ملزومات واحدهای صنایع

    - تامین و تدارک کلیه لوازمات صنایع ( ابزارآلات, ملزومات ایمنی, ماشین آلات صنعتی, ماشین سازی, برق, الکترونیک, اتوماسیون صنعتی, انرژیهای نو و پاک )

     - همکاری آموزشی و مشاوره ای در طراحی و پیاده سازی واحدهای صنایع ( صدور کلیه گواهینامه های استاندارد بین المللی ISO )

     - فن آوری اطلاعات و ارتباطات واحدهای صنایع ( سخت افزار, نرم افزار, سیستم های جامع و خدمات اینترنت, طراحی وب سایت, شبکه و سیستم های مدیریت CRM 

     - مشاور بانکی و سرمایه گذاری واحدهای صنایع

     - تامین مالی

       ما به دنبال ايجاد فرصت هاي جديد  براي کسب و کار شما هستيم, فرصت هاي کسب و کار نبايد از دست بروند، در دسترس بودن اطلاعات جامع و بروز کسب و کار مي تواند به تحولي مثبت در فضاي کسب و کار شما بينجامد, براي شروع  و اثبات عملي اينکه ما هواي شما را داريم با ما تماس بگيريد.

 

                                                                                                                                                               صنایع ایران

 

 

 

شرکت وردسان

شرکت وردسان

ارسال شده در : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
شرکت وردسان

شرکت وردسان

ارسال شده در : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
اتصالات قابل انعطاف

اتصالات قابل انعطاف

ارسال شده در : ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
ماشین ساز پایدار صنعت ارومیه

ماشین ساز پایدار صنعت ارومیه

ارسال شده در : ۱۳۹۴/۰۴/۲۴
وکیل پایه یک وکارشناس ارشد حقوق

وکیل پایه یک وکارشناس ارشد حقوق

ارسال شده در : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
داوری در دعاوی وقراردادها

داوری در دعاوی وقراردادها

ارسال شده در : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
مشاور حقوقی در شرکت ها

مشاور حقوقی در شرکت ها

ارسال شده در : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱
گروه صنعتی نانو طراح

گروه صنعتی نانو طراح

ارسال شده در : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱
مشاوره پیش تولید

مشاوره پیش تولید

ارسال شده در : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱
نشست مقامات عالی رتبه ایران و آلمان

نشست مقامات عالی رتبه ایران و آلمان

ارسال شده در : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
تولید قطعات لاستیکی شایان پلیمر

تولید قطعات لاستیکی شایان پلیمر

ارسال شده در : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
صنایع مفتولی کمیل

صنایع مفتولی کمیل

ارسال شده در : ۱۳۹۴/۰۷/۰۹
عایق نانو پلیمر - عایق نانو سیلیکون

عایق نانو پلیمر - عایق نانو سیلیکون

ارسال شده در : ۱۳۹۷/۰۷/۰۴

 


Copy

شرکت فنی مهندسی علم و صنعت خواجه نصیر

مطالب مرتبط

  ثبت شکایات

  قوانین ثبت آگهی

  قوانین وبسایت

   

  logo-samandehi

  دارای پروانه نشر از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  آدرس : ایران- تهران، زعفرانیه

  صندوق پستی 1458-19395

  تلفن :

  +982122750210

  +982122750380

  +982122750430

  نمابر:

  +982122750569

  همراه:

  +989128361805

  ایمیل:

  info@sanayeiran.com

  وبسایت:

  www.sanayeiran.com

  عضویت در خبرنامه

  ... و یا ایمیل خود را وارد کنید.

   
  تماس با ما

  *نام:

  ايميل:

  *پيام: