طراحی وب سایت

 

                                                                                           فقط با 100 هزار تومان صاحب وب سایت شوید

     شرکت صنایع ایران با توجه به تجربه و بکار گماردن نیروهای کار آزموده سعی داشته و دارد که با ارائه خدمات عالی و قیمت پائین راهی را برای حضور مشتریان خود در فضای مجازی یافته و داشتن وب سایت حرفه ای و سریع و زیبا را با قیمت مناسب فراهم نماید .
     بسیاری عقیده دارند که داشتن و راه اندازی یک وب سایت کاری سخت و هزینه بر است اما تجربه مشتریان ما نشان میدهد که در سریعترین زمان و با صرف هزینه ای پائین می توان یک وب سایت حرفه ای زیبا داشت و البته باید خاطر نشان کرد که امروزه داشتن یک وب سایت می تواند در گسترش کسب و کار بسیار موثر و البته داشتن آن لازم وضروری است .

     این شرکت توانا و متخصص در راه اندازی انواع وب سایت های شخصی , وب سایت برای کسب و کارهای کوچک , وب سایت شرکتی , فروشگاه اینترنتی , سایتهای خبری , پرتال , راه اندازی وب سایت فروش و آگهی خودرو و ماشین , وب سایت مسکن, وب سایت های پزشکی ,برنامه های تحت وب را دارا میباشد .

     نمونه کارها :

                         شرکت آریوژوان                                                          ماشین یاب                                                  مسکن رئوف                                                                    

      مفاهیم اولیه طراحی وب سایت :

       دامنه یا ( Domain ) چیست؟

    هر فرد حقیقی یا حقوقی می تواند صاحب یک یا چند دامنه در اینترنت باشد. دامنه نامی است که همیشه با یک پسوند همراه بوده و با نقطه از آن جدا میشود. ترکیب "نام" بهمراه "پسوند" یک دامنه را تشکیل می دهد. به عنوان مثال .yahoo.com  در زبان فارسی زبانان گاهاً از کلماتی همچون "دامین" و "دومین" نیز بجای "دامنه" استفاده می شود.

 

     میزبانی وب ( Web Hosting ) چیست؟

     به زبان ساده Web Hosting به سرویس دهنده ای گفته می شود که میزبانی سایت ها و صفحات وب را به عهده دارد. بجای کلمه Web Hosting از کلمات "Host" ، "Hosting" و  در زبان فارسی از کلماتی همچون "میزبانی وب"، "هاستینگ" و یا "هاست" نیز استفاده می شود.

 

     رابطه دامنه ( Domain ) با میزبانی وب ( Web Hosting ) چیست؟

    نامی که برای سایت خود انتخاب میکنید دامین است و Web Hosting فضایی است که به Domain شما سرویس دهی می کند ، مانند اختصاص فضا ، Email و ...

 

     علت ارائه طراحی سایت با ارزانترین قیمت :

     ما بر آن هستیم که امکانات مناسبی را برای آنهایی که قصد راه اندازی وب سایت با حداقل قیمت دارند را ارائه دهیم .

این وب سایت ها می تواند برای آنهایی که می خواهند حداقل هزینه را برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی داشته باشند مناسب است .

آنهایی که می خواهند کسب و کار خود را با داشتن یک وب سایت که می تواند اطلاعاتی در مورد فعالیت شان و اطلاعات تماس و نمونه کارها و پروژه ها و خدمات قابل ارائه اشان را به بهترین نحوی نمایش دهد می باشد .

     وب سایت ارزان می تواند کارا باشد :

     گواه ما تعداد زیادی از مشتریانمان هست که قبل از شما سفارش داده اند می باشد .

 

     پشتیبانی یک ساله وب سایت های ارزان ( قابل تمدید مدام العمر ) :

     تمامی وب سایت های طراحی شده توسط این مجموعه از یکسال خدمات بعد از فروش برخوردار می باشد و در این یکسال هر مشکلی که برای وب سایت پیش بیاید ما جوابگو هستیم و بعد از یک سال با حداقل هزینه می توانید پشتیبانی را تمدید نمائید .

 

     شما می توانید با وب سایت های ارزان این مجموعه در صفحه اول گوگل باشید :

    بعد از طراحی وب سایت  نام شما و مجموعه شما با جستجوی فارسی در صفحه اول گوگل شما را نمایش داده می شود .

     ابزار طراحی وب سایت ها ی ارزان :

     سیستم عامل لینوکس 

     زبان برنامه نویسی PHP

     HTML - CSS - JQUERY - JAVA SCRIPT - HTML5 - CSS3

     وب سایت ها ی ارزان بدون استفاده از CMS :

    ما کاملا مخالف استفاده از سی ام اس هایی مانند جوملا - ورد پرس و بسیاری از این دست هستیم و علت اصلی آن رایگان بودن آنها و ارائه خدمات از طرف کسانی است که سواد برنامه نویسی و تخصص اصولی وب سایت بی بهره هستند . 

    اگر می خوهید از جوملا یا ورد پرس استفاده کنید همین الان می توانید بصورت رایگان آنرا دانلود کنید و هیچ مبلغی نیز پرداخت نکنید و امنیت کسب و کار خود را به خطر نیندازید .

     جنس چینی بنجل نخرید .

     وب سایت های ارزان اما استاندارد :

    وب سایت های این مجموعه که با قیمت بسیار مناسب ارائه می گرد کاملا استاندارد می باشد و تمامی استانداردهای گوگل - اچ تی ام ال - سی اس اس - جی کوئری در آنها رعایت شده است و گواه آن سرعت بالا و موفقیت مشتریان ما در داشتن زنگ خور و ارائه خدمات مناسب از طریق وب سایت های طراحی شده توسط این مجموعه می باشد .

    ما سرعت وب سایت های خود را چک می کنیم :

   ما وب سایت های خود را توسط BRowser های مختلف چک می کنیم و در تمامی آنها به صورت یکسان قابل نمایش می بشد .

   وب سایت های ما در تمامی رزولوشن های مختلف چک می شود و کاملا از این جنبه استاندارد می باشد .

    وب سایتها کاملا ارزان و وب سایت های کاملا استاندارد .

 

     12 نکته مهم برای طراحی وب سایت ارزان - حرفه ای - زیبا :

    همیشه بحث طراحی سایت حرفه ای ابهامات زیادی داشته است. در بسیاری مواقع کاربرانی را دیده ام که سایت حرفه ای و طراحی عالی را فقط در گرافیک سایت می بینند یعنی اگر قالب سایت زیبا بود، پس طراحی سایت حرفه ای انجام شده است! اما همین سایتها و بسیاری سایتهای دیگر که مدعی حرفه ای بودن هستند را میدیدم و میبینم که به هیچ وجه نمیتوانند اهداف مدیریت خود را تأمین کنند. البته این موضوع صرفاً در مورد گرافیک نیست و کاربرانی نیز هستند که طراحی حرفه ای را در صرفاً نوشتن یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی میبینند و در کل برداشتهای ۱۰۰% اشتباهی در این زمینه وجود دارد.

     در ادامه ۱۲ نکته برای طراحی سایت حرفه ای معرفی می شوند که عملاً سایت طراحی شده را حرفه ای میکنند نه در حد اسم!

 

    1. طرح ریزی اولیه برای طراحی سایت :

    در این مورد پیش از این پستی منتشر کرده ام، پس اجازه بدهید اینجا در مورد آن ننویسم. جهت مطالعه پست مربوطه کلیک کنید: ارزش برنامه ریزی اولیه در طراحی سایت

 

    2. گرافیک عالی :

   طراحی حرفه ای واقعاً گرافیک حرفه ای نیاز دارد و نباید انتظار داشته باشیم که کاربران، سایتی با گرافیک ابتدایی را دارای طراحی حرفه ای بدانند و به آن اعتماد کنند! طراحی گرافیکی عالی یعنی استفاده مناسب از رنگ ها، المان های ایده آل، توجه به ریزه کاریها، همخوانی طرح با فعالیت سایت و … .

 

    3. امنیت :

    اینکه به سایتی که به سادگی توسط تازه کارترین هکرها هم هک میشود بگوییم حرفه ای، درست مثل حرفه ای فرض کردن دوچرخه سواری است که بدون چرخهای کمکی فقط زمین میخورد!

 

     4. استفاده از CSS :

    پیش از این درباره اهمیت استفاده از CSS در طراحی سایت صحبت شده است. در واقع استفاده از تکنولوژی CSS یکی از بایدها در هر پروژه ای است حال در طراحی سایت حرفه ای باز بحث استفاده ی مطابق اصول روز هم افزوده می شود…. .

 

     5. بهینه سازی و سئو :

    دنیای اینترنت درست مثل یک برج تجاری است که در هر طبقه آن یک شرکت جهانی مدیریت می شود. در چنین فضایی اینکه چه کسی در برج شهیرتر باشد، اهمیت بسیار می یابد. بحث بهینه سازی در سایت های حرفه ای نیز به همین اندازه حائز اهمیت است و در واقع سایتهایی که مطابق اصول سئو طراحی نشده اند، محکوم به شکست هستند!

 

    6. محتوای مناسب :

    داشتن محتوای جدید، جامع و فاقد غلط های املائی و دستوری از نکاتی است که در طراحی وب خیلی زود تأثیر خود را نشان می دهد. تصور کنید سایتی که از بدو ورود به آن، شاهد غلطهایی مثل “ظروری” یا “تزمین” یا “طراحی سات” هستیم. تأثیر این اشتباهات بر ناخودآگاه کاربر آنقدر هست که وی را نسبت به سایت بی اعتماد کند. و همین حالت در مورد سایتهایی با مطالب تماماً کپی پیست شده وجود دارد.

 

     7. منوهای واضح و گردش آسان در سایت :

    سایتی که کاربر پس از ورود به آن نداند برای سرویس مد نظر خود باید به کدام صفحه برود یا کجا می تواند پاسخ سئوالاتش را بیابد، مثل شهری است که سر هیچ یک از کوچه های مختلف آن، تابلو اسم کوچه نصب نشده است!

    کاربر باید با حداقل کلیک ها بتواند به هدف خود در سایت دست یابد.

 

     8. سرعت لود سایت :

    شاید بحث سرعت لود در سئو بگنجد اما به دلیل اهمیت بالای آن ترجیح دادم در پاراگرافی جداگانه به آن بپردازم. حتماً توجه دارید که یکی از بایدها داشتن گرافیک عالی بود که برای بسیاری گرافیک عالی در استفاده از تصاویر زیاد و بسیار حجیم (به دلیل کیفیت بالا) خلاصه شده است. سایت شما باید در سریع ترین زمان ممکن لود شود و در یک طراحی حرفه ای، زیبایی قالب و گرافیک سایت در عین سرعت لود بالا و زمان لود پایین ارائه می شود و این دقیقاً محل تمایز کارهای حرفه ای و آماتور محسوب می شود.

 

     9. لحاظ کردن تمام کاربران :

    طراح حرفه ای در تمام کارهای خود به کاربران مختلف توجه می کند و هرگز برخی از کاربران را از بازار هدف خود خارج نمیکند. این بند به سازگاری سایت با مرورگرهای قدیمی که بعضاً مورد استفاده کاربران قرار میگیرد، امکانات لازم برای لود سایت (مثل فلش پلیر)، عدم ایجاد مزاحمت از طریق پخش خودکار موسیقی و موارد مشابه اشاره دارد.

     طراحی سایت حرفه ای یعنی آماده کردن سایتی برای تمام کاربران با هر سطح دانش و امکانات.

 

     10. ولید بودن کدها :

    کدهای ولید و معتبر استفاده شده در قالب در سرعت لود سایت و عملکرد آن تأثیر گذار هستند. حتماً از طراح خود بخواهید که کد ولید شده در اختیار شما قرار دهد و در سایت شما استفاده کند.

 

    11. کاربری سایت :

    سایت شما برای ارائه سرویسی خاص طراحی شده است. در طراحی حرفه ای، سایت می بایست در اسرع وقت و با کمترین هزینه، نیاز کاربر را تأمین نماید. در واقع اگر تمام کارهای دیگر را به بهترین شکل انجام دهید اما سایت کاربری مناسبی نداشته باشد، شما یک طراحی غیر حرفه ای و ضعیف داشته اید!

 

     12. رعایت حقوق کاربران :

    بدون شک وقتی کاربری سایتی را باز میکند، هدفش همان سایت بوده است نه انبوه سایتهایی که از طریق پاپ آپ ها برای وی باز می شوند! وقتی کاربری روی لینک لغو عضویت خبرنامه سایت شما کلیک میکند، میخواهد دیگر ایمیلی از شما دریافت نکند! وقتی کاربری به دنبال تبلیغ خاصی وارد سایت شما شده است، محتوای مرتبط با آن میخواهد و موارد مشابه دیگر.

    کاربر سایت شما حقوقی دارد که با نادیده گرفتن آنها، در واقع سایت خود را به سمت سقوط سوق میدهید. توجه داشته باشید که طراحی سایت حرفه ای یعنی سایتی کاملاً تأمین کننده نیازهای کاربر.

 

     تمام دوستان طراح وب و عزیزانی که مدیریت سایتهای مختلف را بر عهده دارند، به این نکات به عنوان پایه های طراحی سایت حرفه ای توجه داشته باشند تا بتوانند بازدهی سایت خود را تا جایی که جا دارد، افزایش دهند.

     طراحی وب سایت با 100 هزار تومان :

     شما تنها با پرداخت 100 هزار تومان می توانید یک وب سایت حرفه ای و زیبا داشته باشید 

     ما سعی کرده ایم حاصل تحربه و دانش چندین ساله خود را به کار گرفته و خدماتی مناسب و امکانات لازم را با حداقل قیمت ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهیم 

    شما می توانید در وب سایت طراحی شده صفحات متداولی که در اکثر وب سایت ها مشاهده می نمائید را داشته باشید 

     صفحاتی مانند :

    صفحه اول - در باره ما - خدمات قابل ارائه - محصولات - زمینه های متداول - گالری تصاویر - اطلاعات تماس - زمینه های فعالیت - پرسش های متدوال - پرسش و پاسخ و بسیاری از صفحات دیگر 

     این صفحاتی می توانند شامل متن و تصاویر باشند .

     این طرح بدون هیچگونه هزینه پنهان دیگر می باشد یعنی : 

     هاست رایگان 

     دامنه اختصاصی رایگان 

     5 ایمیل رایگان 

    زمانی لازم برای طراحی وب سایتها این طرح یک روزه و یا 24 ساعت می باشد یعنی شما بعد از سفارش خود در کمتر از 24 ساعت دیگر می توانید مطالب خود را در سایت گذاشته و آنرا بصورت آنلاین در اختیار بازدید کنندگان وب سایت خود قرار دهید .

 

     راستی چرا 100 هزار تومان ؟

     بسیاری از مشتریان ما این سئوال را دارند که چرا 100 هزار تومان ؟

     اگر این تصور وجود دارد که دامنه این وب سایت ها بصورت وب سایت های رایگان است .

      این وب سایتها از سی ام اس های رایگان مانند جوملا - ورد پرس و .. نوشته شده است و فقط نصب می گردد .

      جواب ما خیر می باشد و جواب صحیح آن :

      چرا 100 هزار تومان نه !!!!!!

      طراحی وب سایت با 100 هزار تومان :

      هاست رایگان 

      دامنه رایگان 

      5 ایمیل رایگان 

     وب سایت داینامیک ( با امکان اضافه کردن - حذف کردن - ویرایش مطالب و همچنین درج و یا حذف عکس ها )

     مدیریت آسان 

     زبان برنامه نویس php ( به همراه بانک اطلاعاتی Mysql و html , jquery, css,html5,css3 )

     امکان ایجاد صفحاتی مانند در باره ما - محصولات - خدمات - زمینه فعالیت - تماس با - پرسش های متدوال - معرفی محصول -)

     امکان ایجاد زیر صفحاتی 

     استفاده از اسلاید شو تصاویر متحرک در وب سایت 

     طراحی وب سایت در 24 ساعت 

     طراحی وب سایت سفارشی :

    این سفارشات مطابق خواسته مشتری و امکانات مطلوب نیاز سنجی , طراحی و برنامه نویسی می گردد  . از ویژگی های برتر این سفارشات منحصر بفرد بودن و مطابقت کامل با خواسته های مشتری می باشد و البته ظاهری متفاوت و زیبا و حرفه ای دارند .

     زبان برنامه نویسی php - my sql - html , css, jquery  می باشد .

 

     صنایع ایران با وجود كادر مهندسي بسيار قوي ،‌تجهيزات توليدي تخصصي و انحصاري ، تعهد و التزام پرسنل و مديريت شركت به امر كيفيت و تحويل به موقع ، همكاري با توليد كنندگان معتبر داخلی ، وجود شبكه گسترده فروش و خدمات باعث گرديد اين شركت در مدت فعاليت چند ساله خود در زمینه های زیر سر بلند از انجام كليه سفارشات در يافتي ، نامي نيك از تلاش صنعتگر ايراني در صنایع داخلی بر جاي بگذارد.

 

     - ارائه خدمات مشاوره در زمینه های  مختلف صنایع ( برندینگ, طراحی لوگو, چاپ و تبلیقات )

     - مطالعات مکان یابی و مطالعات بازارهای هدف صنایع

     - مطالعات امکان سنجی و طرحهای توجیهی صنایع

     - طراحی و احداث واحدهای صنایع ( تاسیسات و ابنیه )

     - اصلاح, ارتقاء و تامین تجهیزات و ملزومات واحدهای صنایع

    - تامین و تدارک کلیه لوازمات صنایع ( ابزارآلات, ملزومات ایمنی, ماشین آلات صنعتی, ماشین سازی, برق, الکترونیک, اتوماسیون صنعتی, انرژیهای نو و پاک )

     - همکاری آموزشی و مشاوره ای در طراحی و پیاده سازی واحدهای صنایع ( صدور کلیه گواهینامه های استاندارد بین المللی ISO )

 


Copy

شرکت فنی مهندسی علم و صنعت خواجه نصیر

مطالب مرتبط

  ثبت شکایات

  قوانین ثبت آگهی

  قوانین وبسایت

   

  logo-samandehi

  دارای پروانه نشر از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  آدرس : ایران- تهران، زعفرانیه

  صندوق پستی 1458-19395

  تلفن :

  +982122750210

  +982122750380

  +982122750430

  نمابر:

  +982122750569

  همراه:

  +989128361805

  ایمیل:

  info@sanayeiran.com

  وبسایت:

  www.sanayeiran.com

  عضویت در خبرنامه

  ... و یا ایمیل خود را وارد کنید.

   
  تماس با ما

  *نام:

  ايميل:

  *پيام: